Sunum & Konferans Salonu

Günümüzde yapılan projeler,sunumlar, gösteriler vb. faaliyetler konferans salonlarında yapılmaktadır. Konferans salonunda birçok kişi bulunduğundan ortamda yankı oldukça fazladır. Yankıyı kesebilmek ve sunumlarınızı rahatlıkla yapabilmek için ses yalıtımı uygulamasını önermekteyiz. Ses yalıtımı uygulaması yaptırmak çok zor bir iş değildir. Uygulama ses yalıtımı yapılacak alanda yapılır dışarıdan bir müdahale söz konusu değildir. Konferans salonlarında çok yoğun ses olmayacağından akustik ses yalıtım malzemelerini kullanabilirsiniz. Ancak sesin çok şiddetli olduğunu düşünüyorsanız ses izolasyon süngerlerinden de temin edebilirsiniz.

Öncelikle kesmek istediğiniz ses oranı ve sesin şiddetine göre malzeme seçimi önemlidir. Eğer güçlü bir ses kesilmek isteniyorsa bariyerli ürünler tercih edilmelidir. Bu malzemelerin kalınlık ve yoğunlukları ses yalıtım performansını ve ses kesme katsayısını direkt olarak etkilemektedir. Yanmazlık özelliği olan ve sadece ses emici akustik düzenlemelerde (eko,yankı,ses karmaşası) kullanılan ürünlerde mevcuttur.

Bu ürünleri duvar ve tavanlara uygulayabileceğiniz gibi zeminlerde kullanabileceğiniz ses izolasyonu sağlayan darbe emici seslerin yalıtımda kullanılan kauçuk levha ve kauçuk tabanlı akustik halılarda mevcuttur. Ses karışıklığı, yankı gibi sorunları engellemek için akustik kumaş kaplı panelleride kullanabilirsiniz. Kumaş kaplı panellerin renk ve model seçenekleri mevcut olup mekanınıza hoş bir görünüm sağlayacaktır.

Uygulama Hizmetimiz:
Duvar Akustik Kaplama / Ahşap Ve Kumaş Kaplı Paneller
Tavan Ahşap Akustik Kaplama / Kumaş Kaplı Askı Paneller
Zemin Akustik Karo Halı Uygulaması / Antibakteriyel / Akustik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir