Restaurant & Cafe Ses Yalıtımı

Cafe gibi sosyal mekanlarda ses olumsuz yönde etkilemekte olduğundan ses yalıtımı yapılarak bu soruna bir çözüm bulunmaktadır. Kullanılan ses ve yankı önleyici akustik ses yalıtım malzemeleri sayesinde hem mekan akustiği sağlanıyor hemde rahatsız edici gürültü kalabalığı ortadan kalkıyor. Siz sakinliği ve huzuru istesenizde çevrenizde bu duruma aldırış etmeyen insanların ortaya çıkarmış olduğu gürültü ancak ses aylıtım uygulaması ile önlenebilmektedir.

restaurant cafe ses yalıtımı

Yaşam alanlarınızı sesten muhafaza altına almak ve bu gibi gürültü kirliliğinden kurtulmak için ses yalıtımses izolasyon uygulamaları yapılır.İzole bir maddeyi muhafaza altına almak,sarmak anlamına gelir.Günümüz Şehir hayatında en büyük sorunlardan biri olan gürültü kirliliğine karşı izolasyon yalıtım sistemleri ile yaşam alanlarımızı muhafaza altına almak zorundayız.Gürültü kirliliği diğer zararlı yaşam faktörlerinden biri olmakla beraber,önemsenecek zarar boyutlarına ulaşmış durumdadır.Cafe bar ses yalıtımı sayesinde müşterileriniz doyasıya eğlenebilir ve çevredeki insanlar aşırı gürültüden rahatsız olmaz.

restaurant cafe ses yalıtımı

Cafe, Bar, Restaurant Gibi mekanların ortam aktivitelerini yerine getirecek tarzda ISO standartlarında ses yalıtım ve akustik projelerini,hem konutlarda hem ofis, hastane, okul, müzik odaları, stüdyo gibi iş alanlarında, hem de sinema, tiyatro, bowling salonu, home sinema gibi eğlence mekanlarında, kısacası tüm yaşam alanlarımızda gerekli gürültü konforunu sağlayacak çözümlemeler yapmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir